Wypożyczalnia samochodów | Wynajem Samochodów Tarnów - krasje.pl

Wypożyczalnia samochodów Tarnów

Wypożyczalnia aut w Tarnowie

Wypożyczalnia samochodów Krasje – oferuje wynajem samochodów osobowych i dostawczych na terenie Tarnowa i okolic. Dogodne warunki i elastyczny cennik. Dojazd do klienta pod wskazany adres oraz możliwość odbioru samochodu u klienta na terenie Tarnowa. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się telefonicznie bądź mailowo.

Oferujemy w pełni sprawne samochody renomowanych marek. Pojazdy są bogato wyposażone, a cena wynajmu jest bardzo konkurencyjna.

Auta na wynajem w Krasje to praktycznie pojazdy na każdą możliwą okazję. Planujesz samodzielną podróż? Proponujemy kompaktową i małolitrażową osobówkę. Podczas, gdy zamierzasz podróżować z rodziną dobrym wyborem będzie przestronny, rodzinny samochów ze średniej klasy. Podróżujecie większą grupą? Nic nie szkodzi, zaoferujemy mini busa, który zabierze na pokład do 9 osób.

Warto wiedzieć, że im dłuższy wynajem auta, tym korzystniej. Niemniej jednak na tym się nie kończy. Zawsze możesz dopytać o okresowe promocje, które są oferowane zarówno naszym stałym klientom, jak i osobom, które po raz pierwszy zamierzają skorzystać z usług wypożyczalni samochodów Tarnów – Krasje.

Powiedź jakie są twoje potrzeby, a dopasujemy do Ciebie naszą ofertę. Jesteśmy gotowi dostarczyć auto w dniu wybranym przy rezerwacji na terenie Tarnowa i okolic!